Samostatný rodinný dům v obci Hovorčovice

hovorčovice

Exkluzivně: Nabízíme Vám ke koupi cihlovou novostavbu rodinného domu z roku 2002, dispozice domu je momentálně 3+1 s možností dalšího rozšíření velmi prostorné půdy. Celková velikost pozemku je 799 m2, zastavěná plocha z toho 210 m2. V rámci domu jsou dvě samostatné garáže a prostorná půda, dům není podsklepen. 

Dům se skládá ze zádveří, vstupní chodby, velkorysého obývacího pokoje, který navazuje na jídelnu s kuchyní a má výstup do zahrady, dále dvou samostatných ložnic, koupelny se sprchovým koutem a přípojkou na pračku, samostatné toalety, technické místnosti a zimní zahrady.

Dům je vytápěn pomocí plynového kotle a v rámci celého domu je podlahové topení, v obývacím pokoji a chodbě navíc radiátor. Pro zpříjemnění zimních večerů jsou v obývacím pokoji rovněž krbová kamna.

Součástí domu je kuchyňská linka včetně spotřebičů (digestoř, myčka, trouba, sklokeramická varná deska), v kuchyni je také spíž coby úložný prostor, dále vestavěné skříně. Dům je napojen na obecní vodu, obecní kanalizaci, plyn, elektřinu a na pozemku je vlastní studna pro zalévání zahrady. 

hovorčovice
hovorčovice

Orientace zahrady je na severozápadní stranu. Vrchní patro domu lze rozšířit o další 3 obytné místnosti + sociální zázemí. Na vzrostlé zahradě je bazén s filtrací o délce 5 metrů a krb s udírnou, pozemek je oplocen. V obci Hovorčovice je zastávka vlaku, autobusu, restaurace, potraviny, obecní policie, obecní škola, knihovna, mateřská škola.

Osobní vlastnictví s možností financování hypotečním úvěrem, který za Vás rádi vyřídíme. V případě zvýšeného zájmu klientů bude nemovitost prodána nejvýhodnější nabídce. Energetický štítek budovy G – upřesníme po jeho zpracování.

Půdní prostor domu je momentálně nevyužitý a nabízí možnost půdní vestavby. Může tak vzniknout samostatný byt a z celého domu tím vznikne dvougenerační rodinný dům, případně vestavbu včlenit do stávajícího prostoru a vznikne tak prostorný rodinný dům. 

hovorčovice

Průběh aukce


Aukce je soutěž o nejlepšího kupce nemovitosti. Používáme aukce formou tzv. obálkové metody, nebo-li "tichá aukce". Aukce nemovitosti je spravedlivý a transparentní způsob prodeje v případech, kdy o koupi projeví nebo se předpokládá zájem více zájemců.

Nejlepší nabídka nemusí automaticky znamenat nabídku nejvyšší ceny, ale celkové podmínky, které zájemce o koupi nemovitosti nabídne. Kromě ceny, také nabízené termíny realizace, platební podmínky, požadavky na předání nemovitosti eventuálně další nabídky ze strany zájemce.

O tom, která nabídka je nejlepší, rozhoduje výhradně prodávající, kterému jsou všechny nabídky předloženy k rozhodnutí.

Kupujícím aukce zajišťuje rovné podmínky při nákupu nemovitosti v případě, že se sejde více zájemců. Nerozhoduje skutečnost, že zájemce přijde na prohlídku nemovitosti první, ale kvalita jeho nabídky. V případě, že se sejde více zájemců o nemovitost, tak nejsou zájemci o koupi tlačeni v konkurenci dalších zájemců k okamžitému rozhodnutí, ale jsou vyzváni k podání nabídek do stanoveného termínu, který zájemcům poskytuje dostatek času na zralé kupní rozhodnutí.

 • Prohlídky proběhnou v sobotu 15. 5. 2021 dle předem domluvených termínů, vždy ve slotu 30 minut pro jedu prohlídku. 
 • Po prohlídkovém dni jsou zájemci vyzváni k podání svých nabídek a to nejpozěji do pondělí 17. 5. 2021 do 10:00.
 • Každý zájemce, který má zájem o účast v aukci zašle formou emailem na lukas.cepelak@re-max.cz nabídkovou částku, za kterou je ochoten nemovitost koupit. Makléř každé přijetí nabídky potvrdí emailem, aby si byl zájemce jistý, že nabídka byla v pořádku doručena. Jen potvrzená nabídka je považována za platnou. 
  • Nabídku zašlete prosím ve formátu: 
   "Jméno Příjmení, tel. číslo, nabízená cena, způsob financování"
 • Aukce je tzv. jednokolová - tzn. že každý zájemce má jedinou šanci podat nabídku. Nabídka, která je prodávajícím vyhodnocena jako nejvýhodnější, vyhrává a s tímto klientem se domluvíme na uzavření rezervační smlouvy.
 • O výsledku aukce budou všichni účastníci informování nejpozději do středy 19.5.2021 
 • Výherce aukce je kontaktován realitním makléřem k projednání dalšího kroku - tj. k podpisu rezervační smlouvy. 
 • Ostatní účastníci jsou informování emailem, že jejich nabídka nebyla výherní. Pokud výherce není schopen pokračovat dále v procesu koupě, bude osloven účastník aukce, který se umísil jako druhý v pořadí, případně třetí, atd. 
 • Jelikož se jedná o "tichou akci" nebudou výsledky ani počet účastníků v aukci sdělovány v průběhu ani po skončení aukce ostatním zájemcům.