Lukáš Čepelák  - realitní specialista RE/MAX Alfa
reference od mých klientů

 

Z prodeje nemovitosti jsem měl obavu, jelikož jsem nikdy předtím byt neprodával. Měl jsem strach z veškerých úskalí při jednání se zájemci, z přepisu na katastru a všeho okolo daní. Na konec jsem byl opravdu překvapený, když jsem zjistil, že pan Čepelák většinu věcí zajistil za nás a téměř nic jsme nemuseli řešit. Vyplatilo se obrátit se na odborníka.
Martin H.
Po rozvodu s manželem jsme potřebovali prodat náš dům za Prahou. Na doporučení kamarádky jsme se domluvili na návštěvu několika realitních makléřů. Musím říci, že z některých schůzek jsem byla opravdu v rozpacích. Jakmile dorazil pan Čepelák, věděli jsme, že prodej domu svěříme do jeho rukou. Během měsíce jsme našli zájemce a za další měsíc a půl jsme měli peníze na účtu a mohli začít každý svůj vlastní nový život. Jsem za to moc vděčná. Ráda kdykoliv doporučím služby pana Čepeláka.
Leona Č.
Nejdříve jsme se pokoušeli nabízet náš byt sami. Po dvou měsících jsem byla už unavená z neustálých telefonů a prohlídek, které nikam nevedly. Naším bytem prošli desítky lidí a nikdo z nich se pro koupi nerozhodl. Pana Čepeláka mi doporučila kolegyně z práce, pro kterou kdysi zajišťoval prodej jejího domu. Když už jsem po dvou měsících neměla sílu se dál prodejem zaobírat sama, obrátila jsem se na něj. Hned druhý den jsme se setkali osobně a zjistila jsem, že problém byl hlavně v prezentaci bytu. Když jsem viděla fotky od paní designérky, nemohla jsem uvěřit tomu, že se jedná o stejný byt. Zhruba do měsíce se našel klient, který podepsal rezervační smlouvu a nám tak spadl kámen ze srdce. Jediné čeho lituji je, že jsem se neobrátila na realitní kancelář už v začátku prodeje a ztratila tak dva měsíce času.
Zdena P.
S manželem jsme dlouho plánovali rodinu. Když se nám syn konečně narodil, byt 2+kk už pro nás začal být malý. Proto jsme se rozhodli jej pronajmout a koupit si větší byt na hypotéku, který bude velikostně stačit pro naši rodinu. Pan Čepelák nám pomohl vyhledat solidní nájemníky, připravil nájemní smlouvu a následně nám pomohl s výběrem a koupí bytu pro nás. Hypoteční specialistka byla skvělá a podařilo se nám získat díky ní výbornou nabídku pro financování nového bydlení. Vše se podařilo. Moc děkujeme.
Sabina Z.
S panem Čepelákem jsem byla velmi spokojená. Byl moc milý a celým procesem mě provedl. Vše pro mě bylo bez starostí. Velmi ráda ho doporučím svým známým.
Renata P.
Práce pana makléře, fotografa, i právníka byla naprosto a jedničku! Díky.
Tomáš S.
Kvůli koronaviru jsem se rozhodla prodat svůj byt ve Vršovicích, který původně sloužil pro krátkodobé pronájmy. Bohužel ale doba cestování nepřeje a byt byl už půl roku nevyužitý. Na pana Čepeláka jsem narazila na jeho webu a domluvila jsem si s ním nezávaznou schůzku. Cenu jsme nastavili pro začátek o něco vyšší s ohledem na standard bytu a lokalitu. I přesto se po vyinzerování ozvalo hned několik zájemců. Byt jsme prodali nejvýhodnější nabídce a já tak z prodeje dostala ještě vyšší částku, než jsem na začátku doufala. Bylo vidět, že pan makléř má hodně zkušeností a umí jednat s klienty.
Martina F.